SzablonAllegro


. Na pletwach jednej z nich (ogonowej, grzbietowej i brzusznej). Tak jest ale nie beda czarne tylko w kropki ale to im zejdzie welonki sa.

. że cambodiany mają czasem ciało upstrzone seriami czarnych kropek. z kolei obecność barwy żółtej lub pomarańczowej na płetwach sugeruje, . u mnie w akwa pływa żyworódka biała w czarne kropki, ogon i płetwy czarne, jak to się zwie, a może to jakiś nowy gatunek? grin: Czarne kropki na płetwach, opuchnięte oko-proszę o pomoc Witam, Jedna z moich rybek-molinezja-ma czarne kropki na płetwach (od tego się zaczęło) oraz.
Objawy to co nas zaniepokoiło: u neonów czarnych bardzo dużo białych kropek na płetwach-rozkruszanie się płetw-obcieranie się ryb o podłoże. Na tym tle widoczne są czarne, niezbyt regularnie rozmieszczone kropki i jasne plamki. Czarne kropki wdoczne są także na płetwie grzbietowej.Cechą charakterystyczną są czarne kropki, w różnej liczbie, biegnącej wzdłuż lini bocznej ciała. Płetwa grzbietowa usadowiona trochę dalej niż brzuszne.

Na ciele liczne czarne i czerwone kropki. Brzuch żółtobiały lub żółty. Płetwa tłuszczowa jasna, ciemnoobrzeżona. Młode osobniki mają duże,. Żółte z czarnymi płetwami, Czarne z brązową płetwą ogonową, Dzikie Liry, Srebne w czarne grube pasy, Srebne w drobne czarne kropki.Małe egzemplarze bywają mylone z pstrągami, od których głowacica różni się brakiem czerwonych lub różowych plamek na tułowiu i czarnych kropek na płetwach.Ciało pokrywają liczne czerwone i czarne kropki, brzuch koloru żółtego lub żółtobiałego. Płetwa tłuszczowa jasna z wyraźnym ciemnym obrzeżem.1 post    1 authorW okresie godowym samcom wyrasta żółta płetwa grzbietowo-ogonowa. Gody, zwłaszcza w wyższych. Marmurkowy rysunek, po bokach czarne plamki na jasnym tle.Na bokach ciała czarne i czerwone plamki. Czarne plamki występują także na kościach pokrywających głowę i na płetwie grzbietowej. Na płetwie tłuszczowej.Mieczyki tzw. Berlińskie mają na czerwonym ciele czarne plamki. Płetwy też są czarno u-pstrzone, ogonowa— prawie całkiem czarna; samce mogą mieć czarny. Na płetwie tłuszczowej brak czarnych plam i czerwonej obwódki. Ale skąd te trzy kropki poniżej linii bocznej za płetwą grzbietową!Grzbiet brązowy bądź ciemnobrązowy Na bokach ciała czarne i czerwone plamki. Czarne plamki występują także na kościach pokrywających głowę i na płetwie.
M. Korteza mają czarną siateczkę utworzoną przez łuski w górnej połowie ciała i czarne kropki na płetwie grzbietowej. Cztery następne gatunki— to również


. Ma ciało przede wszystkim dłuższe od okonia, szaro-oliwkowe z niewyraźnymi pręgami, większe czarne oczy, płetwy jasne w czarne kropki (u. a na całym ciele czarne plamki, zarówno po bokach jak i na płetwach. Na ciele ma liczne czerwone i czarne kropki a brzuch może być żółty lub. Czarny lub brązowy, natomiast bok przeciwległy jest biały.. Brzegi" miecza" są czarne. Dzięki selektywnemu rozmnażaniu wychodowano różnobarwne odmiany i uzyskano wiele rodzajów płetw.. Pierwsza płetwa grzbietowa z czarną plamą na tylnej krawędzi; płetwy brzuszne i odbytowa czerwonawe. Samce są jaskrawiej ubarwione od samic.Jest szara a płetwa ogonowa pomarańczowa w czarne kropki. Zieleń malachitową? w jakiej mniej więcej jest cenie? p. s. Woda ma ph 7, 5.
Oprócz nich ma także dwie rozmazane, szaroczarne plamy (nie są one zawsze widoczne) i małe czarne plamki na grzbiecie i w tylnej części nasady płetwy . Zwykle występują na niej duże czarne oraz małe brązowe, jasnopomarańczowe lub żółte plamy, a miejscami również brudno-pomarańczowe kropki zaś strona. Swoją nazwę) oraz zawsze czarne plamki na bokach i płetwach.


Podobne plamki znajdują się na płetwie odbytowej i ogonowej. u pomorskiego rzadko spotykamy na skórze czerwone kropki otoczone białymi obwódkami. Ma czarne plamki gęsto rozsiane na całej skórze oraz na płetwie grzbietowej i


. Różowa wstęga wzdłuż linii bocznej (której zawdzięcza swoją nazwę) oraz zawsze czarne plamki na bokach i płetwach. Długość: do 145 cm, . Niezwykle żadka, ma ona bardziej żółtawe i złote kropki aniżeli te u zwykłej. Młoda czarna Arowana posiada małe czarne łuski i płetwy z
. Drobne czarne kropki na gżbiecie, bokah i częściowo na płetwie tłuszczowej i ogonowej. Za głową może być widoczna duża, prawie czarna plama. Kiedy kropki na ciele ryb znikną utrzymujemy temp. 32 stopnie jeszcze przez 2-3. Plamki male i czarne, zauwaqzylam tez w pewnych miejscach na pletwach u.To ta biała plama koło płetwy (z drugiej strony miał ich więcej) były to miejsca jak by. w sekwanie okolo 80% leszczy ktore zlapalem ma te kropki. Wiem że jakaś ryba wygląd jak płoć i ma czarne plamki ale nie pamietam nazwy). Niektóre mieczyki i zmienniaki, czyli ryby należące do rodzaju Xiphophorus, miewają na płetwach ogonowych czarne plamki. Już w latach dwudziestych xx wieku. Siemanko Miałem Dwie Czarne rybki nie podam nazwy bo w sklepie w którym je. Welony i inne ryby widzę że welony dostał białe kropki na pletwach tylnich i niektóre. Bojownik, przebarwienie płetw. Mój bojownik robi się czarny/brązowy. Jego grzbiet jest koloru srebnego, niebieskiego lub zielonego, grzbiet oraz płetwa ogonowa pokrywają czarne kropki. Boki mogą być lekko zabarwione kolorem.
Na ciele liczne czarne i czerwone kropki. Brzuch żółtobiały lub żółty. Płetwa tłuszczowa jasna, ciemnoobrzeżona. Młode osobniki mają duże,. Na bokach ciała występują czarne i czerwone plamki. Czarne plamki występują także na głowie i na płetwie grzbietowej. Na płetwie tłuszczowej.. Gromadzi się tęczówka w oczach, przypominających teraz dwie czarne kropki ułożone po bokach głowy zarodka. Powstają nóżki i rączki z małymi płetwami na.Jeśli dodamy do tej łamigłówki brak przyciętych płetw odmiany Chamber troć od. 2002-08-14 Czerwone i czarne kropki Colorado; 2002-08-13 Sain jawaraaj.W każdej rozmowie o rzece-marzeniu, o eldorado z rybami posiadającymi płetwę tłuszczową i czerwono-biało-czarne kropki na bokach pełno jest tych dołków.Przykład czarna molinezja z żółta płetwa grzbietowa i ogonowa b. Jasno srebrna z drobnymi czarnymi kropkami c. Jasno żółta wręcz przezroczysta po.
Wczoraj po południu zauważyłam także małe kropki na ciałach innych ryb. u swojego bojownika jakieś czarne plamki i są one na górnej płetwie ale nie. Na nasadzie ogona występują u niej czarne plamki, które są obecne u samców w okolicy płetw piersiowych. Pokarmem babki czarnoplamki są.Zasypuje w nich ruchami ciała i płetw 500-5000 stosunkowo dużych jaj. Ciało wrzecionowatego kształtu ubarwione srebrzyście, na bokach czarne kropki.