SzablonAllegro

Mam pytanie, co to znaczy, jeżeli" czarnieje" złoto i srebro na palcach (uszach itd.? Od jakiegoś roku zauważyłam, że złoto i srebro czarnieje mi na skórze,. Co jakiś czas na lewej dłoni mam czarne od złota palce. Czego to może byc oznaka? barku czegos w organizmie czy juz jakimś chorobskiem.
. Abuha: hm bardziej zloto czarnieje a nie palce hehe; (nie wiem zy to rpawda). Ale wiem ze srebro czarnieje jak ejstesmy na cos chorzy.

. Dodano: 2010-01-06 17: 49: Musisz koniecznie zrobić sobie badania bo od złota nigdy nie czarnieją palce nawet jakbyś była uczolona to byś.Co jakiś czas na lewej dłoni mam czarne od złota palce. Poza tym niektórzy ludzie nie noszą złota bo im np. Czarnieją palce itp.Temat: Czy czarnieją Wam palce pod złotą biżuterią? Ogólnie w rodzinie panuje powiastka, że palce pod złotem czernieją lub srebro. Witam ja nosze caly czas zloto od niedawna mam czarne dziurki w uszach. Dużego stresu pod pierscionkkami zaczynaja mi czerniec palce.Temat: Czy czarnieją Wam palce pod złotą biżuterią? Czy czarnieją Wam palce pod złotą biżuterią? Mam problem. Od jakiegos czasu bez przerwy czarnieją mi.